(067) 180-34-44 (099) 264-52-06

видалення плям з меблів

Щоб м'які меблі виглядали як нові, необхідно доглядати за ними відповідним чином і правильно чистити.

Не варто займатися самодіяльністю, якщо на ній з'явилися забруднення, що псують естетичний вигляд. У тому випадку, якщо ви, не володіючи професійними знаннями, беретеся за цю непросту роботу, великий ризик, що на оббивці залишаться розводи , а з ними потім навіть фахівцям буде впоратися досить складно. Найкраще довіритися професіоналам, які за допомогою сучасних технологій повернуть меблям первісний вигляд.

Сучасне клінінгові обладнання та спеціальні засоби для чищення дозволяють здійснити якісну глибоку вологу чистку, що не під силу зробити звичайними миючими засобоми. Як результат професійного підходу, відбувається ефективне видалення плям з будь-яких тканин. Хімчистка м'яких меблів здійснюється на дому, де попередньо встановлюється характер забруднення і тип тканини. Після цього визначається спосіб чистки і починається робота по видаленню явних плям, а потім здійснюється сушка оббивки.

Ми допоможемо вам вивести практично будь-які забруднення, якими б складними, великими і старими вони не були. Вся робота нашими фахівцями виконується швидко і якісно. Після професійного чищення з м'яких меблів видаляються навіть ледь помітні плями, відсутні розлучення і вона виглядає як нова, радуючи вас своїм бездоганним виглядом.

Зателефонувати