(067) 180-34-44 (099) 264-52-06

Видалення плям з ковроліну

Килими або килимові покриття сьогодні є практично в кожному будинку, адже вони допомагають створити затишок і прикрашають інтер'єр. Однак після певного терміну використання на них неминуче з'являються різні плями: чай, вино, чорнило, бруд та ін.

Напевно багато хто з нас намагалися самостійно виконати видалення плям з ковроліну або килима, тим більше, що сьогодні активно рекламуються «супер ефективні» спеціальні хімічні засоби, які обіцяють швидкий результат.

Однак це просто лише на перший погляд. Така чистка дозволяє лише втерти накопичений пил і бруд в основу килима, але не очищає його повністю. Крім того після даної процедури може пошкодиться ворс килима, з'являється неприємний запах і утворюються розводи і килим перестає бути таким же акуратним, як раніше.

Кращим рішенням стане довірити видалення плям з килимів та ковроліну професіоналам, які виконають хімчистку. Цей складний технологічний процес включає кілька етапів і дозволяє привести ваше килимове покриття в ідеальний стан. Жодна пляма, навіть найскладніша і застаріла, не встоїть перед професійними засобами і спеціальною технікою. Навіть в глибині ворсу не залишиться бруду і пилу. Видаляться всі неприємні запахи від продуктів життєдіяльності тварин, розлитих на килим напоїв і слідів від харчових продуктів.

Хімчистка килимів - доступний і найбільш ефективний спосіб відновлення їх чистоти і краси.

Зателефонувати