(067) 180-34-44 (099) 264-52-06

почистити м'які меблі

Сьогодні, коли на полицях магазинів велика кількість хімічних засобів, що полегшують прибирання, вражає, багатьом споживачам незрозуміло: навіщо звертатися в спеціалізовані компанії і витрачати даремно кошти, якщо почистити м'які меблі можна і самостійно. Мало хто знає про те, що самостійна неграмотна чистка меблів може несприятливо відбитися на зовнішньому вигляді диванів стільців, крісел. Адже плями, які часом залишають неправильно підібрані хімічні засоби, практично неможливо вивести. Так навіщо витрачати час і сили , якщо хімчистка м'яких меблів, виконана професіоналами, з легкістю поверне вашим меблям початковий чудовий зовнішній вигляд? Переваг у такої послуги, як хімчистка м'яких меблів, кілька.

1. Економія часу і сил. Частка крісел, стільців, диванів, яка буде виконана за допомогою спеціальних хімічних засобів і устаткування, що не потребують великої кількості часу. Вам достатньо зробити замовлення, вказавши час і точну адресу розташування квартири, будинку або офісу, в якому знаходяться меблі, що потребують хімчистки. Очевидно, що зробити замовлення можна всього лише за кілька хвилин. При цьому не доведеться ні витрачати час на вибір і покупку засобів для прибирання, ні очищати м'які меблі підручними засобами, що, як правило, пов'язане з фізичним навантаженням.

2. Економія коштів. На перший погляд, чищення м'яких меблів виконувана професіоналами коштує досить дорого. Однак варто враховувати, що часу замовника вона практично не займає, та й не потрібно витрачати матеріальні кошти на хімічні засоби і на спеціальне обладнання.

3. Висока результативність. Хімічна чистка стільців, диванів, крісел дозволяє не тільки позбутися від пилу, який накопичується в багатьох приміщеннях, але і забути на час про кліщів-сапрофітів, ідеальним середовищем для розмноження яких є звичайний домашній пил.

4. Можливість відновлення ідеального зовнішнього вигляду меблів. Використання спеціальних хімічних засобів дозволяє відновити яскраві кольори оббивки м'яких меблів. При цьому всі плями, які з'явились в процесі експлуатації, будуть повністю вилучені за допомогою техніки і засобів. Варто відзначити, що грамотно виконана хімчистка м'яких меблів не порушує структури матеріалу оббивки, що також позитивно відбивається на терміні експлуатації меблів.

Замовити хімчистку меблів можна в нашій клінінгової компанії. У обговорене з замовником час наші працівники прибудуть на місце і виконають весь спектр потрібних робіт.

Зателефонувати