(067) 180-34-44 (099) 264-52-06

медична маска

Сьогодні події в світі диктують жорсткий дефіцит товарів. Під обмеження у вільному продажі потрапили і медичні маски. Звичайно, можна пошукати і купити виріб в аптечному пункті. Але, в останні дні, попит споживачів на маски просто колосальний, та й ціни помітно зросли. Тому, ідея пошити самостійно маску вже не здається такою нудною і смішною.

Читати далі →

почистити м'які меблі

Сьогодні, коли на полицях магазинів велика кількість хімічних засобів, що полегшують прибирання, вражає, багатьом споживачам незрозуміло: навіщо звертатися в спеціалізовані компанії і витрачати даремно кошти, якщо почистити м'які меблі можна і самостійно. Мало хто знає про те, що самостійна неграмотна чистка меблів може несприятливо відбитися на зовнішньому вигляді диванів стільців, крісел. Адже плями, які часом залишають неправильно підібрані хімічні засоби, практично неможливо вивести. Так навіщо витрачати час і сили

Читати далі →

повернути гарний зовнішній вигляд

Оригінальний килим давно вже став незамінним елементом багатьох інтер'єрів. Це підлогове покриття захоплює, дивує, а також дарує безліч приємних тактильних відчуттів. Однак рано чи пізно килим втрачає свою красу, кольори стають тьмяними, з'являються пятна та розводи. Повернути килиму гарний зовнішній вигляд допоможе волога чистка килима.

Звичайно, чистка килимів може бути виконана і самостійно за допомогою представлених у продажу хімічних засобів. Однак

Читати далі →

Видалення плям з ковроліну

Килими або килимові покриття сьогодні є практично в кожному будинку, адже вони допомагають створити затишок і прикрашають інтер'єр. Однак після певного терміну використання на них неминуче з'являються різні плями: чай, вино, чорнило, бруд та ін.

Напевно багато хто з нас намагалися самостійно виконати видалення плям з ковроліну або килима

Читати далі →

видалення плям з меблів

Щоб м'які меблі виглядали як нові, необхідно доглядати за ними відповідним чином і правильно чистити.

Не варто займатися самодіяльністю, якщо на ній з'явилися забруднення, що псують естетичний вигляд. У тому випадку, якщо ви, не володіючи професійними знаннями, беретеся за цю непросту роботу, великий ризик, що на оббивці залишаться розводи

Читати далі →
Зателефонувати